Hlavní stránka

Novinky

Druhá Tráva a Peter Rowan

Právě probíhá turné Druhé Trávy s legendárním americkým muzikantem a autorem Peterem Rowanem.

Datum: 25. 11. 2012


Projekt Music Cluster

Good Day Records spolupracuje s bratry Škochovými z kapely Chinaski na hudebním projektu Music Cluster, který se snaží pomáhat začínajícím interpretům v jejich hudebních snahách a aktivitách. Pomáháme s nahráváním produkcí, masteringem a vydáváním alb.

Datum: 25. 11. 2012


Sestry Garciovy

Právě se nahrává album Sefardských písní v citlivém a okouzlujícím provedení Sester Barbary a Kateřiny Garciových. CD vyjde na Labelu INDIES.

Datum: 25. 11. 2012


Druhá Tráva - Telč 2012

Ve studiu byla Jiřím Maškem smíchána a zmasterována dvě alba skupiny Druhá tráva s Robertem Křesťanem, jedno je záznam koncertu z Telče a druhé sestřih koncertů s Katkou Garcia, Peterem Rowanem a Charliem McCoyem, alba vyšla na kabelu EMI.

Datum: 25. 11. 2012


Pavel Bobek - 75 let

Pavel Bobek oslavil 75 narozeniny, J. Mašek s teamem obstaral zvuk a záznam pro televizi a popřát přišli Robert Křesťan, Marie Rottrová a Karel Gott.

Datum: 25. 11. 2012


Proběhlé akce za léto

V průběhu léta jsme zvučili mnoho festivalů, například Lovosický Hašmar, Jamboree Strakonice, Kolínský ostrov, Rýzmberský guláš, Modletické zvonění, Festival křesťanské mládeže ve Žďáru nad Sázavou nebo dlouhodobou přehlídku Hudební Legendy a mnoho dalších kulturních akcí a koncertů. S podzimem začaly koncerty Druhé Trávy a Garcii a v Listopadu pak mini festival českých kapel v Bruselu.

Datum: 25. 11. 2012


Pavel Bobek - Kruhy

Na značke EMI vyšlo album Pavla Bobka s názvem Kruhy. Naše studio se postaralo o mastering tohoto titulu a Pavel zde krom jiných písní nazpíval také dvě z dílny Jiřího Maška.

Datum: 25. 11. 2012


BlueGround - Láska a alkohol

V prodeji je nové CD kapely BlueGround ve stylu moderního amerického country. CD bylo nahráno, smícháno a zmasterováno ve studiu COOLniCZka.

Datum: 25. 05. 2012


Nové CD skupiny Twisted Timber

Vyšla nová deska skupiny Twisted Timber s názvem "Freeride of Our Lives".

Datum: 25. 05. 2012


Cross Country

Kapela Cross Country zkouší na svá prázdninová festivalová vystoupení. Termíny vystoupení najdete na stránkách kapely.

Datum: 21. 04. 2012


Pavel Bobek

Jiří Mašek právě masteruje nové CD Pavla Bobka, které vyjde během Dubna na značce EMI. Nahrávku produkoval Luboš Malina, mix provedl Steve Walsh v Nashvillu (USA). Na této desce budou, stejně jako na Cashovkách, dvě skladby z autorské dílny Jiřího Maška.

Datum: 05. 04. 2012


Vyšlo CD Vomiště

Děčínská skupina Vomiště v našem studiu dokončila a pod naším vydavatelsvím vydala své druhé album s názvem Barevná.

Datum: 05. 04. 2012


Druhá Tráva - Anděl 2012

Skupina Druhá Tráva se zpěvákem a autorem Robertem Křesťanem získala žánrovou cenu Anděl 2012 za album Marcipán z Toleda, které se natáčelo v našem studiu. Gratulujeme!

Datum: 05. 04. 2012


Stánek Good Day na letních akcích

Stánek se zbožím Good Day Records (a spřátelených vydavatelství a kapel) bude opět k navštívení na několika letních festivalech, konkrétní místa a data budeme upřesňovat tak, jak budou naše účasti na jednotlivých akcích domlouvány. V této chvíli jsou domluveny festivaly Folkový kvítek Konopiště (12. 05. 2012) a Jamboree Strakonice (25. 05. - 26. 05. 2012)

Datum: 20. 03. 2012


Letní akce

Stejně jako vloni, i letos budeme zvučit, pořizovat záznam nebo poskytovat zastřešení či osvětlení na mnoha akcích Druhé Trávy, Pavla Bobka s Malina Bandem, Katky García, Pernštejnky a na festivalech jako např. Kolínský ostrov, Hašmar Lovosice, Rýzmberský hradní guláš, Třebšínská zvonička, Fesťák v lomu v Kosově u Českého Krumlova, Hoří má panenko v Lipůvce u Brna, na Modletickém Zvonění, na setkání křesťanů ve Žďáru nad Sázavou nebo na pořadech Hudební legendy pořádaných agenturou Gothic Sázava pro Českou televizi a na mnoha dalších akcích pro naše spřátelené agentury.

Datum: 20. 03. 2012


Prodej MP3

Ve složce E-Shop najdete v elektronické podobě (mp3) již většinu našich titulů, samozřejmě všechny novinky a průběžně doplňujeme i starší repertoár. Jsou zde k dostání i písničky, které již na pevném nosiči neseženete z důvodu vyprodání a které nebudeme klasickou cestou reedovat. Pokud by se stalo, že byste nemohli nějaký náš titul sehnat a nedohledali jste ani jeho virtuální podobu, kontaktujte nás, zjednáme nápravu.

Datum: 01. 03. 2012


Nahrávání - Twisted Timber

Své debutové album nahrává bluegrassová skupina Twisted Timber, pokřtí jej na festivalu EWOB v Holandsku na jaře 2012.

Datum: 24. 02. 2012


Připravované CD Martina Rozhona - Bůh Mamon

Martin Rozhon pracuje na komponovaném celku s pracovním názvem Bůh Mamon.

Datum: 26. 01. 2012


Nahrávání - Claymore

Probíhá nahrávání alba skupiny CLAYMORE ve stylu skotsko-českého rocku. Produkce a režie Jiří Mašek.

Datum: 16. 01. 2012


Nahrávání - BlueGround

Probíhá nahrávání alba skupiny BLUEGROUND ve stylu moderní americké country music. Produkce a režie Jiří Mašek.

Datum: 6. 11. 2011


Epy de Mye - Maso!

Své druhé autorské album nahrála ve stylu "A Little Beat Folk" a vydala mladá nadžánrová skupina EPY DE MYE, objev a vítěz mnoha letních soutěží a festivalů. Deska se jmenuje Maso...

Datum: 23. 10. 2011


Druhá tráva - Marcipán z Toleda

Legendární skupina Druhá tráva nahrála nové autorské CD, jehož část se točila v Nashvillu a část v našem studiu. Vydal UNIVRSAL MUSIC v roce 2011 pod názvem Marcipán z Toleda.

Datum: 30. 06. 2011


Ilon Leichtová & Cross Country

V roce 2011 bylo nahráno a vydáno debutové CD Ilony Leichtové a skupiny CROSS COUNTRY, desku produkoval Jiří Mašek, který je zároveň autorem několika písní z tohoto alba a nahrál zde některé kytary a baskytary. Vyšlo na GOOD DAY RECORDS v létě 2011. Tento projekt by měl být k vidění i v živé podobě na letních festivalech v sezóně 2012.

Datum: 25. 06. 2011


Devítka - Duše v peří

Stálice folkové scény, skupina Devítka v našem studiu smíchala své nejnovější album Duše v peří.

Datum: 17. 05. 2011


Nové CD Evy Henychové

Své další řadové album po delší odmlce natočila v našem studiu písničkářka Eva Henychová, o zvuk a několik nástrojů a aranží se staral Jiří Mašek.

Datum: 10. 03. 2011


Martin Rozhon - Ruleta

Rockový písničkář Martin Rozhon dokončil své druhé autorské a tentokrát mnohožánrové album Ruleta. Na desce opět účinkovalo mnoho renomovaných studiových hráčů.

Datum: 22. 12. 2010


Bilanční album skupiny Blanket

U GOOD DAY RECORDS vyšlo bilanční album legendy českého bluegrassu, skupiny Blanket, které mapuje celou éru fungování kapely.

Datum: 20. 12. 2010


Tata Mia - Dlouhodobě v tobě

Mladé a velmi nadějné akustické duo Tata Mia dokončilo pro GOOD DAY RECORDS svůj debutový nosič s názvem Dlouhodobě v tobě a chystá se jej představit na mnoha letních akcích i individuálních koncertech.

Datum: 20. 12. 2010


Nová deska skupiny Navostro

Skupina Navostro v našem studiu dokončila a u GOOD DAY RECORDS vydala své druhé album ve stylu gaelického rocku a v tomto roce s úspěchem vystupovala na mnoha festivalech a jako předkapela na několika koncertech zahraničních kapel.

Datum: 06. 07. 2010


Nové CD Kateřiny Garcia

Skvělá zpěvačka world music Kateřina Garcia se svou skupinou GARCIA nahrála v našem studiu své druhé CD pro vydavatelství INDIES, zvuk obstaral Jiří Mašek.

Datum: 06. 04. 2010


Xindl X - Nominace na Anděla

Album Xindl X - Návod ke čtení manuálu, vydané GOOD DAY RECORDS, bylo nominováno na Cenu Akademie populární hudby za rok 2008 v kategorii Folk a country. Xindl X získal v roce 2010 mnoho hudebních ocenění a natočil svou druhou desku - Praxe relativity pro CHAMPIONSHIP RECORDS. Na jejím vzniku se podílelo i naše studio. Jiří Mašek jezdí s Xindlem X a stará se o zvuk jeho živých vystoupení.

Datum: 28. 02. 2010


Nové album Pavla Bobka - Víc nehledám

V našem studiu ve spolupráci s nashvillským studiem QUAD vzniklo v roce 2010 nové album Pavla Bobka - Víc nehledám, které se dlouho drželo na první příčce prodejnosti českých CD. Jiřímu Maškovi se dostalo té cti, že Pavel nazpíval na tomto albu tři jeho české texty na skladby Johnnyho Cashe. Vydal UNIVERSAL MUSIC.

Datum: 03. 01. 2010

Rádio Samson Sennheiser Country Rádio